Hrabání dle potřeby a chuti… proběhlo.

Vážení modeláři. Radek to včera posekl a Jarda to dnes poruchal svým udělátorem. Čas zvolili podle počasí, bo to muselo vyschnout. Výsledek Jardova díla je tradičně prima pohryzaný mech a kde co jiného, ale zůstalo to ležet na ploše. Teď je potřeba to co nejdřív vyhrabat. Následně třeba ještě poskákat válcem jako bonus.

Bohužel to realizovali trochu „nečekaně“, takže se to nestihlo nahlásit dřív. Pokud to teda půjde, vemte si v týdnu krom rádia, na letiště i hrabě. Po nikom se nechce, aby to udělal celé sám. Na to je nás snad docela dost. Představa je nahrabat to důkladně (k minulé akci se někteří vyjadřovali nelichotivě) na kraj dráhy (na stranu blíž k cestě) na hromádky. Ideálně co nejdřív, ať se to zase všechno nezakoření. Prakticky do soboty, bo v tu dobu je otevřený sběrný dvůr ve Fryštáku, takže se to dá odvézt.

Pokud se chcete domlouvat veřejně na skupinkách, nebo na něco ptát, můžete v komentářích pod článkem.

Radim marodí, ale nabízí pro bezzemky zapůjčení hrabí…. a bohužel totéž můžu nabídnout aj já. (Mti) Jen teda Radim ma fiskarsy které hrabou skoro samy, kdežto u našich jsou jen klasické železňáky. Ale zase jsou uprima, kdyby zaútočil třeba medvěd… 😛


Edit1: V Úterý se na letišti sešla početná skupina a prý pohrabali od Hadovny až na konec stojánky. Takže jestli máte zájem se angažovat, zbývá už jen jižní část dráhy. Vti a Luboš poslali fotky… (nabídka na zapůjčení hrabí zůstává)


Edit2: Ve čtvrtek a pátek hrabal Radek, Jirka a Leoš Pavlíkovi….  a dodělali zbylou třetinu. Radek znovu sekl.


Edit3: V sobotu Pavel plánuje (podle zbytkáče) někdy po 10 přijet s vozejkem a odvézt ty zázraky. Pokud byste šli někdo „náhodou“ létat, vemte si ještě nějaké náčiní, pomoc s nakládáním bude vítána.


Tak je to odvezené. Na účast se raději moc neptejte. Není to úplně veselá bilance. Byly toho 3 udupané vozíky, trvalo to asi 3 hodiny.

Tak teda těm, co přiložili ruku k dílu ještě jednou díky!

 • IMG_20180424_183125
 • IMG_20180424_183154
 • IMG_20180424_183201
 • maly.IMG_3322
 • maly.IMG_3327
 • maly.IMG_3337
 • maly.IMG_3338
 • maly.IMG_3344
 • zm.IMG_3458
 • zm.IMG_3459
 • zm.IMG_3460
 • zm.IMG_3471
 • zm.IMG_3455
This entry was posted in Údržba. Bookmark the permalink.

9 Responses to Hrabání dle potřeby a chuti… proběhlo.

 1. Jiří says:

  Martine díky za zprávu, Kluci je potřeba to co nejdříve pohrabat , tak kdo můžete tak aspoň každý kousek pohrabte ať to nezaroste.( hrabat od pole k cestě , jako loni ) Já přijedu asi ve středu tak ve čtvrtek půjdu hrabat. Válec bude další týden to domluvím.
  Předem všem děkuji.

 2. Jiří Hrubeš says:

  Pokud počasí dovolí a Honza mi půjčí hrábě jak slíbil (v paneláku jsou opravdu k ničemu :-), dnes v úterý taky přijedu..

 3. Petr Holík says:

  Také dnes t.j. v úterý přijedu a přiložím ruku k dílu.

 4. babča Vti says:

  Hrábě budou nachystané:) Důstojná oslava svátku! Všecko nejlepší, Jirkové:)

 5. Pavel says:

  Ahoj všem právě to čtu bohužel v týdnu se nedostanu
  Ale v sobotu jsem tam z vozíkem a odvezu trávu
  Pavel Š

 6. radek says:

  Ahoj .
  Pavel bude s vozíkem na letišti v sobotu cca v 10 : 00 hod.
  Bude potřeba nahrabanou a posečenou trávu naložit a odvézt do dvora .
  Pokud můžete přijďte pomoct nakládat .
  Díky

  Radek

 7. Radim Ptáček says:

  Ahoj,
  omlouvám se za svou neúčast, ale jak už psal Martin jsem třetí týden na nemocenské a musím dodržovat klid,dietu a bez alkoholu, takže jsem se sice ve vycházce mohl dojet podívat, ale pomoct bych vám nemohl. 🙁 Takže díky všem kteří šli a ten můj kousek udělali za mě.
  Radim

Comments are closed.