Pozvánka na Buřtpárty….

Dovolujeme si oznámit, že se v hospodě odsouhlasil termín první Buřtpárty. Kdo má zájem, tak 15.6… ano červen….sobota.

Jelikož se jedná o pravidelnou akci, jen v nepravidelných intervalech :roll:, nebudu to rozepisovat složitě. Termín byl zvolen kompromisně tak, aby se kolem stolu moc neozývalo „to já zrovna nemožu“…proto až v půlce června. Jirka zajistí požářiště, mamka už se hlásila, že buřty budou, pokusím se dovézt zase aspoň jednu basu birela (lihopivonepovezu), něco kofoly a nějakou minerálku….chleba, hořčicu a oharky. Komu to nestačí, ať jmenuje, co mám ještě naložit (asi ranní Kaufland), nebo si doveze svoje. Sraz není pevný, budu se snažit tam být mezi 9-10.

Přespolní poletovači nevadí. Nelétavci se mohou, samozřejmě, přijít podívat taky. Na vyžádání může být nachystaný i Easystar s káblem mezi 2 rádia na výuku.

Počasí si zajistí každý sám, bo my to neumíme. 🙂 V případě extra hnusného počasa bude akce zdušena, tak se snažte. Info o případném rušení bude taky zde.

This entry was posted in Domluva na letani, Informační. Bookmark the permalink.

8 Responses to Pozvánka na Buřtpárty….

 1. Michal says:

  Ahoj, pokud uvaří Honzík Hladišů opět něco dobrého, tak se určitě zůčastním :)) A jestli bude potřeba něco zajistit, rád se toho ujmu. Dejte vědět.

 2. Pavel says:

  Já jse zúčastím.A po dnešní rozpravě na letišti poprosím o info I ostatních. Jde o to aby Martin nakoupil špekáčky a ostatní proviant a aby je po zbytek roku nemusel konzumovat sám .A taky pro Honzu který vždy uvařil výborný guláš aby měl motivaci to zopakovat pokud bude chtít!Neplatí pro přespolní pro které vždy zbyde.Dík

 3. Jirka H. says:

  Ahojte. Určitě přijdu, ten Honzův guláš táhne jak magnet. Samozřejmě taky polétáme. Všichni si určitě pamatují, jaká je nad tím gulášem termika, když se ohřívá. Taky nabízím případnou pomoc s organizací.

 4. Aleš says:

  Ahoj všichni. Už se těším.

 5. babča Vti says:

  špekouni jsou doma a těší se na vás,-)

 6. babča Vti says:

  Bylo mi ctí, potěšením a národním svátkem:) Ráda jsem vás viděla. Jen příště nazývejte věci pravým jménem. Nikoli buřt-párty, ale gulášfest,-)) No ano, vynikající.
  http://frystacko.galerie.cz/6620818-190615burt

Comments are closed.