Author Archives: Luděk

Prostějovská jarní RCEP 2023

V sobotu 6.5. jsme se s Lubošem zúčastnili již druhé letošní soutěže RCEP, která se tentokrát konala v Prostějově. Ještě v pátek jsme se rozhodovali, jestli na tuto soutěž vůbec pojedeme, protože na sobotu byl hlášený přechod fronty s deštěm.

Posted in Soutěže | 2 Comments

Prostějovská jarní RCEP

Na podzim loňského roku jsem se zúčastnil dvou soutěží RCEP, v Louce a v Trnávce u Mošnova. Atmosféra zde byla skvělá, proto bych chtěl pokračovat i v letošním roce.

Posted in Soutěže | 2 Comments

Ascot, Fosa a Swift

Když fouká, je třeba vylézt na kopec… Edit Mti.: Ve středu sme tam byli dva…

Posted in Svah | 4 Comments

Závod RCEP Louka

V letošním roce jsem si naplánoval účast na minimálně jedné oficiální soutěži s modelem Django od VP Model.

Posted in Soutěže | 2 Comments

Žabárenský skokan 2. ročník – je dobojováno

V sobotu 14.8.2021 se konal druhý ročník soutěže elektrovětroňů – Žabárenský skokan 2021. Letošního ročníku se zúčastnilo 7 pilotů, což je o jednoho více než minule.

Posted in Soutěže | Comments Off on Žabárenský skokan 2. ročník – je dobojováno

Žabárenský skokan 2. ročník – pozvánka

2. ročník soutěže elektrovětroňů se bude konat v sobotu 14.srpna. Předcházejícího ročníku se zúčastnilo 6 borců. Doufám, že letos nás najde odvahu ještě o něco více. Start soutěže bude v 9:00 hodin. Cena pro vítěze je diplom. Občerstvení si vezměte … Continue reading

Posted in Akce | 1 Comment

Měřený trénink na Žabárenského skokana

Doufám, že v srpnu budeme zase pořádat soutěž Žabárenský skokan. Abychom se na to připravili, mohli bychom si udělat měřený trénink. Jako vhodný termín se jeví sobota 12.6. Edit: 12.6. – trénovalo se

Posted in Akce | 3 Comments

Kategorie F5K házedel schválena

14.11.2020 byla schválena FAI kategorie F5K házedel, což jsou zjednodušeně modely F3K s elektomotorem. Podrobnosti zde https://stoupak.cz/forum/pravidla/12398-pravidla-fai-plenarni-zasedani?start=60#23563.

Posted in Kratkezpravy | Comments Off on Kategorie F5K házedel schválena